O nás

Factory
  Výroba je rozčleněna do tří provozů. Jeden vyrábí trubice a druhý předřadníky a LED moduly. Všechny důležité komponenty jsou vlastní výroby a nejsou kupovány od subdodavatelů. Tím je zajištěna důsledná kontrola kvality v průběhu celého výrobního procesu. Ve třetím provoze jsou pak výrobky kompletovány, a podrobeny závěrečné výstupní kontrole.
  Velmi pečlivě je hlídáno složení plynů a chemikálií v každé trubici s ohledem na dlouhou životnost, vysoký světelný tok, nízký úbytek svítivosti a zejména s ohledem na splnění direktiv RoHS a WEEE. Součástí výroby je rovněž laboratoř, ve které jsou připravovány luminofory přesně podle požadavků na požadované spektrum světla a index podání barev.
  Vysoká technologická vyspělost a pravidelné inovace jsou výsledkem práce vlastního vývojového týmu.


Stručná historie značky Divetta®

Rok 2007
Značka Divetta vstoupila na český trh. První výrobky byly světelné zdroje LED. Následovala první série kompaktních zářivek. Už v této sérii se objevuje model T2 Spiral, první svého druhu v Evropě. Je zapsána ochranná známka Divetta.
Rok 2010
Všechny modely jsou plněny amalgámem a jsou v Energetické třídě A nebo vyšší. Byla zahájena sériová výroba modelu T5 Spiral 100W. Ochranná známka Divetta je registrovaná ve všech zemích Evropské unie.
Rok 2011
Výroba se rozšiřuje o plný sortiment lineárních zářivek T8 a T5. Nově vyvinutý třípasmový luminofor Triolux umožňuje vynikající podání barev a vysoký měrný světelný výkon. Je zahájena výroba LED pásků. Technologický vývoj směřuje k dalšímu zmenšování rozměrů a zvyšování účinnosti.
Rok 2015
Dochází k postupnému útlumu výroby kompaktních zářivek a rozšiřování sortimentu LED. Je zahájena výroba vláknových LED.
Rok 2016
Pro české importéry zajišťujeme na objednávku výrobu zboží v Číně. Číst více
Rok 2017
Sortiment se rozšiřuje o baterie.
Rok 2020
Pomáháme českým exportérům prodávat české výrobky na čínském trhu. Číst více
Rok 2022
Spolupracujeme s výrobci fotovoltaiky a velkokapacitních úložišť elektrické energie.

Divetta ® 2007 Ochranná známka, 2010 EU ochranná známka, Triolux ® 2014 Česká ochranná známka, © RK 2009‑2023 Všechna práva vyhrazena